ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Elektryk Utrzymania Ruchu

Zawód: Elektryk

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Opis stanowiska:

MIEJSCE PRACY: BIELSKO-BIAŁA

STANOWISKO: ELEKTRYK

- naprawy, modyfikacje i przeglądy okresowe maszyn produkcyjnych

Wymagania:

Wymagania:
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- mile widziane uprawnienia SEP do 1Kv (ewentualnie możliwość wyrobienia),
- doświadczenie w pracy jako elektryk mile widziane,
- gotowość do nauki.

Firma oferuje:
- stabilną pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zdobycie doświadczenia,
- pracę w systemie trzyzmianowym.