ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator maszyn/Operator przezbrajania produkcji

Firma Electrical Components International z siedzibą w Bielsku-Białej została utworzona w 2002 roku i zajmuje się produkcją wiązek przewodów elektrycznych na rynki sprzętu gospodarstwa domowego i przemysłu motoryzacyjnego. Spółka należy do międzynarodowego koncernu Electrical Components International, który istnieje już od ponad 55 lat i zatrudnia blisko 14.000 pracowników, fachowców w swojej branży. Nasza firma konsekwentnie wdraża nowe technologie, wyznacza sobie kolejne cele wzrostu produkcji, inwestuje w rozwój, a jej największym atutem jest potencjał ludzki. Dzięki filozofii Kaizen nasi pracownicy ciągle doskonalą swoje umiejętności, optymalizują dotychczasowe rozwiązania oraz nieustannie poszukują nowych możliwości. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów jak i procesu produkcji, nasza firma wprowadziła międzynarodowe standardy zarządzania ISO 9001, ISO 14001 i ISO TS 16949. W czerwcu 2013r. nasza firma uzyskała tytuł Solidny Pracodawca Śląska 2012 w uznaniu za zasługi w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

· realizacja programów produkcji w zakresie ilościowym i jakościowym na danym stanowisku pracy, zgodnie z technologią i instrukcjami,

· potwierdzanie jakości i ilości produkowanego wyrobu w przewidzianej dokumentacji,

· utrzymanie stanowisk pracy w należytym stanie technicznym,

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę stałą ze wszystkimi świadczeniami( bony świąteczne, wycieczki, dofinansowanie do bufetu, eventy)
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny w cenie 1zł
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Premie (jakościowa, wydajnościowa) i dodatki do wynagrodzenia.
  • Praca w czystych warunkach (brak smarów, olejów i czynników szkodliwych)
  • Dowóz pracowników Andrychów, Bestwina, Bielany, Brzeszcze, Bulowice, Chybie, Czechowice-Dziedzice, Hałcnów, Jawiszowice, Jastrzębie,Kęty, Kobiernice, Komorowice, Kozy, Łęki, Łodygowice, Mikuszowice, Osiek, Oświęcim, Pawłowice, Pietrzykowice, Pisarzowice, Polanka, Wieprz, Witkowice,Wilamowice, Wilkowice, Zasole, Żywiec.