ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Szlifierz

Zawód: Stolarz
Miejsce pracy: Jasienica

STAFF SERVICE Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia z 15-letnim doświadczeniem na rynku pracy.

W Rejestrze Agencji Zatrudnienia firma funkcjonuje pod numerem 115.

Opis stanowiska:

Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Poszukujemy osób na stanowisko:

 SZLIFIERZ

Główne obowiązki:

1)      Obsługa elektronarzędzi ( wiertarka, wkrętarka, szlifierka do drewna)

2)      Klejenie, nabijanie elementów drewnianych

Dodatkowe informacje:

1)      gwarantujemy przyuczenie nowych pracowników,

2)      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie 3-zmianowym,

3)      miejsce wykonywania pracy: Jasienica.

Wymagania:

Wymagania wobec kandydatów:

1)      gotowość do podjęcia pracy 3-zmianowej,

2)      chęć długotermiowej współpracy,

3)      chęć nauki zawodu.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:

  • zapewniamy wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków,
  • terminowo wypłacamy wynagrodzenie,
  • oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • odprowadzamy składki ZUS oraz zapewniamy urlop i świadczenia pracownicze,
  • oferujemy możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia NNW,
  • nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów za udział w rekrutacji