ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PILNE! Pracownik (biurowy) ds. egzekucji sądowej

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa na okres próbny

PROFI CREDIT POLSKA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się i drugą największą firmą pożyczkową w Polsce.

Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat i współpracujemy z grupą 2 900 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,3 miliarda złotych.

Opis stanowiska:

Zakres zadań:

  • Przygotowanie dokumentacji dotyczącej wniosków egzekucyjnych,
  • Wprowadzanie danych do systemu, związanych z postępowaniem egzekucyjnym,
  • Bieżąca korespondencja z dłużnikami i komornikami sądowymi,
  • Archiwizacja dokumentacji.

Wymagania:

Profil naszego Pracownika:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja miejsca i czasu pracy,
  • Poczucie obowiązku i nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  • Komunikatywność połączona z umiejętnością pracy w zespole,
  • Mile widziane wykształcenie administracyjne lub prawnicze.

Firma oferuje:

Dołączając do nas, zyskujesz:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo w dużej, stabilnej rynkowo Spółce finansowej,
  • Pracę stacjonarną w Bielsku-Białej,
  • Wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Rozbudowany i bardzo atrakcyjny pakiet benefitów (wśród nich m. in: karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, imprezy integracyjne, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, aktywności rekreacyjno-sportowe dla pracowników i ich dzieci, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt, preferencyjna cena sprawdzonego cateringu).
  • Klarowny i motywujący system wynagradzania,
  • Niezbędne narzędzia pracy.