ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. analizy czasu pracy w Dziale Wdrożeń

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem struktur naszego oddziału w Bielsku-Białej poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ANALIZY CZASU PRACY W DZIALE WDROŻEŃ

Numer referencyjny: RCPDW/BB17

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:

- analiza systemów RCP oraz weryfikacja wymagań Klienta,

- przygotowywanie i opracowanie odpowiedniej dokumentacji,

- prowadzenie szkoleń dla nowych użytkowników,

- parametryzacja czasu pracy,

- bieżąca współpraca z Klientami,

- efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

- ugruntowanej wiedzy z zakresu kadr, a w szczególności czasu pracy,

- doświadczenia w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy,

- swobody w pracy z komputerem i bardzo dobrej znajomości programu Excel,

- znajomości języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym i gotowości do jego używania w codziennej pracy,

- gotowości do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,

- skrupulatności, dokładności i samodzielności,

- zaangażowania, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Firma oferuje:

W zamian oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,

- nowoczesne i komfortowe środowisko pracy,

- możliwość rozwoju zarówno w ramach specjalizacji jak i ewentualnego awansu,

- wsparcie doświadczonego zespołu i bogaty pakiet szkoleń,

- atrakcyjne dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, wczasy pod gruszą).