ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACOWNIK RĘCZNEJ MYJNI SAMOCHODOWEJ

Profesjonalna 5 cio stanowiskowa ręczna myjnia samochodowa oferuje pracę w pełnym wymiarze godzin. Oferujemy pracę w młodym zespole, w myjnii o najwyższych satndardach usług. Od kandydata oczekujemy rzetelności, uczciwości i sumienności w wykonuwaniu powierzonycj zadań. Jeśli kochasz samochody to miejsce jest dla Ciebie.

Dołącz do Teamu Rally Car Wash

Opis stanowiska:

Profesjonalna 5 cio stanowiskowa ręczna myjnia samochodowa oferuje pracę w pełnym wymiarze godzin na stanowisku

Pracownika ręcznej myjni samochodowej

Wymagania:

  • rzetelność,
  • uczciwość
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • oferujemy pracę w młodym zespole, w myjnii o najwyższych standardach usług.
  • jeśli kochasz samochody to miejsce jest dla Ciebie.
  • dołącz do teamu Rally Car Wash.

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA