ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Projektant oprogramowania / specjalista UX

WhitePress.pl to wydawca platformy internetowej wspomagającej działania content marketingowe. Najważniejsze funkcje platformy to pośredniczenie w publikowaniu artykułów eksperckich i sponsorowanych. Firma współpracuje z wydawcami ponad 3300 portali oraz setkami klientów z Europy.

Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która ma doświadczenie w projektowaniu systemów internetowych i rozumie zagadnienia UX.
Chcemy się rozwijać jeszcze szybciej. Wdrażamy nowe, przełomowe produkty w Polsce i w Europie. Chcemy kogoś, kto będzie użyteczny na etapie analizy, projektowania i wdrożenia naszych rozwiązań SaaS. Kogoś, kto myśli technicznie, ale potrafi się bardzo dobrze komunikować. Szukamy osoby, która dużo wie o tworzeniu oprogramowania (technologie internetowe) i potrafi zamykać projekty.

Wyzwania

  • projektowanie nowych funkcji systemów internetowych,
  • doskonalenia i nadzór nad zmianami do istniejącego oprogramowania,
  • analiza danych dotyczące ruchu, konwersji,
  • realizacja testów A/B,
  • udział w nowych projektach oraz ich implementacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu lub projektowaniu systemów internetowych.
  • nieprzeciętny umysł analityczny.
  • pracowitości i zaangażowania fizycznego w dzień i duchowego w nocy.
  • dojrzałość emocjonalna.

Bardzo dobre rozeznanie w tematach (minimum 3):

  • projektowanie systemów, wdrażanie,
  • marketing internetowy,
  • content marketing, public relations + ePR,
  • programowanie,
  • growth hacking,
  • Marketing Automation,
  • testy A/B,
  • optymalizacja konwersji.

Zamieszkanie: Śląsk lub Bielsko-Biała. Nie dopuszczamy współpracy zdalnej.

To nas zmotywuje do współpracy:

  • jeżeli kandydat miał biznes i już go nie ma,
  • jeżeli kandydat prowadził projekty internetowe,
  • jeżeli kandydat współtworzył startup,
  • jeżeli kandydat jest komunikatywny,
  • jeżeli kandydat jest dokładny, staranny i upierdliwy.

Firma oferuje:

  • wysokie wynagrodzenie (5000 zł - 12000 zł netto),
  • stałe wyzwania - czyli olimpiada intelektualna,
  • umowę o pracę lub inną formę według woli kandydata,
  • piękne lokum i doskonałe warunki pracy,
  • pracę w zacnym, twórczym towarzystwie,
  • herbatę, kawę, wodę, owoce, kartę do klubu sportowego i socjale,
  • pracę w firmie, której dynamika wzrostu przekracza 60% rocznie, a wszystko działa idealnie, czyli na 95%.

To stanowisko to trampolina. Szansa na naukę i nowe doświadczenia w branży internetowej. Okazja do edukacji, spełnienia, realizacji swoich ambicji.

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA