ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Jasienica

Podstawowymi wyrobami firmy są różnego rodzaju miarki poziomu oleju do silników spalinowych wraz z prowadnicami, elementy metalowe wytwarzane technologią obróbki bezwiórowej oraz szeroka gama wiązek elektrycznych stosowanych w przemyśle samochodowym. Firma posiada wydział przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz własną narzędziownię wyspecjalizowaną w wytwarzaniu narzędzi i oprzyrządowania do obróbki bezwiórowej jak również wtryskowych. Firma ELKTROMETAL, której siedziba znajduje się w Jasienicy 1339, założona została w 1984 roku.

Opis stanowiska:

W związku z  rozwojem  firmy poszukujemy kandydatów na  stanowisko pracownika w Dziale  Produkcji.

Praca będzie polegała na montażu wiązek elektrycznych do samochodów.

Praca zmianowa.

Wymagania:

  • dokładność
  • zdolności manualne

Firma oferuje:

  • zatrudnienie bezpośrednio u  pracodawcy
  • niezbędne szkolenia
  • umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • rzetelnie wypłacane wynagrodzenie w  oparciu  o  umowę  o  pracę
  • premię  za brak absencji chorobowej
  • dodatek za  pracę  na  drugiej  zmianie
  • wsparcie doświadczonego zespołu

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA