ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik Magazynowy

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON - producenta szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric).  W 2005 roku uruchomiliśmy nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje ok. 750 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie m.in. Toyota, Fiat, Iveco, grupa PSA (Peugeot i Citroen), VW, Audi, Ferrari. Ciągle się rozwijamy poprzez realizację nowych projektów.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wysyłek, materiałów dla produkcji
  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Transport wewnątrz zakładowy
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych
  • Obsługa wózków widłowych i suwnicy
  • Obsługa systemów/programów magazynowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Uprawnienia na suwnicę będą dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Doświadczenie w pracy na magazynie min. 6 miesięcy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę przez Eaton
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kartę MULTI SPORT
  • Uczestnictwo w sekcjach sportowych Eaton
  • Opiekę medyczną MEDICA
  • Bezpieczne środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w czołówce najbardziej etycznych firm na świecie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku
  • Wewnętrzny parking dla pracowników , parking dla rowerów, motocykli

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA