ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

LEKKA PRACA dla kobiet i mężczyzn na produkcji

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. - Jest producentem szerokiej gamy mebli tapicerowanych, od prostych foteli po nowoczesne i eleganckie zestawy wypoczynkowe. Nasze marki handlowe - Meblo-Expo oraz DeVelde, obecne są zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Zatrudniamy blisko 300 osób w zakładzie w Bielsku-Białej.

Opis stanowiska:

-  lekka praca na produkcji na stolarni, monterni, tapicerni

-  praca dwuzmianowa

Wymagania:

- zdolności manualne

- nie musisz posiadać doświadczenia - każda osoba zostanie wdrożona i przeszkolona

- mile widziane osoby po szkole

- mile widziana osoba ze stopniem niepełnosprawności

Firma oferuje:

- pracę od zaraz

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy

- wysokie i terminowe zarobki

- pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę pracy

- pakiety socjalne

- ubezpieczenie grupowe

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA