ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Płatny Staż - Logistyka

Zawód: Inny
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy profesjonalne i zautomatyzowane linie lakiernicze z różnorodnym zakresem powłok ochronnych. Jesteśmy certyfikowanym dostawcą dla większości europejskich producentów samochodów, ciężarówek, autobusów, naczep. Posiadamy certyfikat ISO/TS 16949, a także certyfikat ISO 14001. Więcej informacji na stronie www.electropoli.pl.

Opis stanowiska:

zakres czynności w ramach umowy zlecenie:

- wprowadzanie danych do systemu komputerowego,

- drukowanie dokumentów wysyłkowych,

- wprowadzanie harmonogramów klientów,

- wykonywanie czynności administracyjnych dotyczących wysyłek.

Wymagania:

- studenci ostatnich lat studiów (mile widziani studenci Logistyki/Transportu),
- znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- dobra organizacja pracy,
- odpowiedzialność za powierzone zadania,
- kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
- chęć rozwoju.

Firma oferuje:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- udział w płatnym programie stażowym "Kolorowa Kariera Electropoli",
- zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie z branży automotive,
- poznanie nowoczesnych procesów oraz technologii,
- pomoc ze strony doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pracowników,
- wsparcie Opiekuna stażu,
- możliwość uzyskania materiałów do pracy dyplomowej,
- zaświadczenia z odbycia stażu (referencje),
- możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA