Magazynier-Kierowca Wózka – rozładunki surowców (system pracy 2 zmianowy)

Zawód: Magazynier

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Opis stanowiska:

- Bezpieczny i sprawny rozładunek materiałów, komponentów, półwyrobów, wyrobów gotowych i opakowań,

- Rejestrowanie dostaw do systemu,

- Nadzór nad poprawnym oznaczeniem oraz pakowaniem materiałów, półwyrobów oraz wyrobów gotowych

- Nadzór nad dostępnością oraz transport opakowań na wydziały produkcyjne

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Podstawy znajomości obsługi komputera
  • Wiedza z zakresu podstaw gospodarki magazynowej

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat w systemie  2zmianowym
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez  firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
  • Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Program multisport
  • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA