ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

KIEROWCA kat. B + C

Zawód: Kierowca

MIREX to firma z ponad 20-letnią tradycją. Działalność rozpoczęliśmy na Podbeskidziu, gdzie znajduje się obecnie główna siedziba w Bielsku-Białej. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy nie tylko ofertę, ale i obszar działania. Mocna pozycja na rynku śląskim i małopolskim, chęć podwyższenia jakości obsługi tych rejonów przekonała nas do utworzenia w 2003 roku oddziału w Częstochowie, który zaopatruje przede wszystkim obszar dawnego województwa częstochowskiego.

Opis stanowiska:

  • dowóz towaru do klienta woj. śląskie i  małopolskie

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C,
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • orzeczenie lekarskie kierowcy
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • komplet szkoleń i narzędzi do pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego,

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA