ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

Zawód: Informatyk
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Działamy na rynku IT od 1989 roku, oferując kompleksowe informatyzacje przedsiębiorstw i urzędów. Nasze produkty: RATUSZ® i Rekord.ERP zostały wdrożone w ponad 300 jednostkach administracji publicznej i 200 przedsiębiorstwach z terenu całego kraju.

Jesteśmy laureatami takich nagród, jak: Przedsiębiorstwo Fair-Play, Lider Polskiego Biznesu, Firma Dobrze Widziana. Przyznane wyróżnienia potwierdzają nasze wartości: jakość produktów, etykę w biznesie oraz odpowiedzialność za pracowników i otoczenie.

Opis stanowiska:

Poszukujemy konsultanta, analityka systemu zarządzania dokumentami oraz modelowania procesów.

Zadania:

  • udział w realizacji projektów informatycznych,
  • prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania,
  • konsultacje wdrożeniowe, analiza i rozwiązywanie problemów,
  • wsparcie procesów rozwoju oprogramowania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub studentów ostatniego roku na kierunku: informatyka, ekonomia lub pokrewnym),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL.

Mile widziane:

  • znajomość tematyki zarządzania dokumentami w administracji samorządowej oraz przedsiębiorstwach,
  • znajomość PostgreSQL, Firebird.

Firma oferuje:

  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • uczestnictwo w realizacji ambitnych projektów.

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA