ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Dyrektor internatu w zespole szkół mistrzostwa sportowego

Zawód: Dyrektor
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Działamy na rynku IT od 1989 roku, oferując kompleksowe informatyzacje przedsiębiorstw i urzędów. Nasze produkty: RATUSZ® i Rekord.ERP zostały wdrożone w ponad 300 jednostkach administracji publicznej i 200 przedsiębiorstwach z terenu całego kraju.

Jesteśmy laureatami takich nagród, jak: Przedsiębiorstwo Fair-Play, Lider Polskiego Biznesu, Firma Dobrze Widziana. Przyznane wyróżnienia potwierdzają nasze wartości: jakość produktów, etykę w biznesie oraz odpowiedzialność za pracowników i otoczenie.

Opis stanowiska:

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego to placówka niepubliczna, którego organem prowadzącym jest Beskidzkie Towarzystwo Sportowe "Rekord" . W skład zespołu szkół wchodzi szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum ogólnokształcące.

Szkoły organizują zajęcia sportowe w oparciu o dyscypliny sportu: piłkę nożną, futsal (piłka nożna halowa).
Przy szkołach działa internat, w którym obecnie mieszka około 90 uczniów.

Obecnie poszukujemy w niepełnym wymiarze czasu pracy osobę zarządzającą tą placówką.

Wymagania:

Zapraszamy osoby:

  • Z wyższym wykształceniem magisterskim o kierunku pedagogiczno-wychowawczym lub wykształceniem w zakresie zarządzania placówkami oświatowymi;
  • Komunikatywne;
  • Posiadające umiejętność współpracy w zespole;
  • Umiejące podejmować decyzje w trudnych sytuacjach wychowawczych;
  • Dyspozycyjne;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w prężnie działającej organizacji,
  • Zdobycie cennego doświadczenia w realizacji zadań w zakresie kierowania zespołem,

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA