ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Mechanik Maszyn

Zawód: Mechanik

Jesteśmy czołowym producentem obuwia tekstylnego w Polsce.
Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i z powodzeniem eksportujemy swoje wyroby na rynek europejski.

Opis stanowiska:

Bielskie Zakłady Obuwia "Befado" sp. z o.o poszukują kandydata na stanowisko:

MECHANIK MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

  1. Przezbrajanie maszyn wtryskowych;
  2. Dokonywanie napraw mechanicznych maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną (maszyny wtryskowe);
  3. Wykonywanie planowych przeglądów maszyn i urządzeń;
  4. Kontrola pracy maszyn;
  5. Ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych;

Wymagania:

  1. Wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne;
  2. Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  3. Zainteresowania oraz zdolności mechaniczno – operacyjne;
  4. Umiejętność czytania schematów mechanicznych;
  5. Uprawnienia do eksploatacji urządzeń i sieci elektroenergetycznych do 1 KV;
  6. Mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń energetycznych (agregaty hydrauliczne oraz sprężarki powietrza);
  7. Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  1. ATRAKCYJNE wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  2. System pracy 3 zmianowej,
  3. Profesjonalne szkolenia,
  4. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA