ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Konsultant w Dziale Obsługi - umowa o pracę

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Opis stanowiska:

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę.

Nasze usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji. Dostarczamy świat on-line!

Konsultant Centrum Obsługi Technicznej

UMOWA O PRACĘ

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Na czym będzie polegała Twoja praca?

Jako konsultant infolinii przychodzącej, będziesz:

  • odbierał połączenia i rozwiązywał sprawy klientów indywidualnych/biznesowych
  • udzielał informacji o produktach i usługach Netii
  • uśmiechał się do klientów

Wymagania:

Jeśli:

  • jesteś osobą otwartą, entuzjastycznie nastawioną do życia
  • lubisz ludzi i rozmowy z nimi
  • szybko się uczysz
  • lubisz poczucie odpowiedzialności za swoje działania
  • masz doświadczenie w obsłudze klienta (świetnie, jeśli masz, ale to nie jest warunek konieczny)
  • masz doświadczenie lub wykształcenie techniczne (świetnie, jeśli masz, ale to nie jest warunek konieczny)
  • szukasz swojej pierwszej pracy lub myślisz o zmianie obecnej
  • chcesz pracować w sympatycznym zespole, zgranym nie tylko w pracy...

…szukamy właśnie Ciebie.

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym 2400 brutto + premia + prowizja
  • przyjazną atmosferę w pełnym energii zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • ścieżkę rozwoju zawodowego
  • pełen pakiet szkoleń
  • elastyczne godziny pracy
  • system motywacyjny z nagrodami
  • na korzystnych warunkach: kartę Multisport, LuxMed, ubezpieczenie grupowe

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA