ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACOWNIKA BIURA OBSŁUGI KLIENTA / Język ukraiński

Zawód: Doradca
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
KLIENT PORTALU

Opis stanowiska:

Firma sprzedażowa działająca w branży reklamy zatrudni PRACOWNIKA BIURA OBSŁUGI KLIENTA

  • bieżąca obsługa klienta krajowego i zagranicznego,
  • doradztwo w doborze produktów,
  • pozyskiwanie nowych klientów,

Wymagania:

  • znajomość j. ukraińskiego rosyjskiego (rosyjskiego)  w mowie i w piśmie
  • zdolności sprzedażowe
  • samodzielność w działaniu i wykazywanie własnej inicjatywy
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • czynne prawo jazdy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie zasadniczne + premia uznaniowa
  • możliwość uczestniczenia w kreowaniu wizerunku firmy,
  • podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach wewnętrznych,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.00

Jak aplikować - informacje

POLECANY PRACODAWCA