ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

iOS Software Developer 5 000 - 10 000 tys. zł

Zawód: Programista

Firma PROGET Sp. z o.o. jest liderem w segmencie bezpieczeństwa mobilnego.

Tworzymy,wdrażamy i zarządzamy oprogramowaniem do zarządzania smartfonami oraz tabletami.

Jesteśmy partnerami takich firm jak Samsung czy BlackBerry i tymi właśnie firmami ściśle współpracujemy.

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu programistów poszukujemy Developera z doświadczeniem w programowaniu na system iOS.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie i wdrażnie nowych funkcji w istniejącej aplikacji.
  • Rozwijanie i tworzenie wysokiej jakości kodu.
  • Usprawnianie funkcji i poprawa jakości.

Wymagania:

  • min 1 rok doświaczenia;
  • Bardzo dobra znajomość platformy iOS;
  • Dobra znajomość języka Swift 3;
  • Dobra znajomość programu Xcode;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji komunikujących się z serwerem (restAPI oraz socket);
  • Znajomość GIT;

 Mile widziane

  • Programowanie na inne platformy mobilne

Firma oferuje:

  • umowa o pracę na pełen etat lub B2B 5 000 - 10 000 tys zł
  • młody zespół programistów
  • team 20+
  • praca z użyciem najnowszych narzędzi na najnowszych urządzeniach moblinych.
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z benefitami pracowniczymi.
  • integracje raz miesiącu poza biurem
  • darmowe obiady w piatki (czasem z piwkiem) ;)

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA