ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

ASYSTENT DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Polmos Bielsko-Biała S.A. to czołowy producent najlepszych wyrobów alkoholowych w Polsce. Do produkcji naszych wyrobów używamy jedynie starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Wyróżniają nas wysokie standardy, a dzięki ciągłym inwestycjom technologicznym nieustannie podnosimy jakość produkowanych przez nas marek.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie analiz laboratoryjnych zgodnie z procedurami i normami
  • kontrola jakości dostaw, półproduktów i wyrobów
  • nadzorowanie sprzętu laboratoryjnego i przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • nadzorowanie dokumentacji związanej z kontrolą jakości
  • obsługa chromatografu gazowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, kierunek technologia żywienia lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na chromatografie gazowym
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu, rzetelność, dokładność
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • znajomość systemów zarządzania ISO, HACCAP

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA