ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

galwanizer/operator myjki - centrum Bielska-Białej

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Masz doświadczenie w pracy na produkcji bądź chcesz takie doświadczenie zdobyć? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży oświetleniowej, poszukujemy w chwili obecnej osób na stanowiska:

galwanizer/-ka

operator/-ka myjni

Miejsce pracy: Ścisłe Centrum Bielska-Białej

Do głównych obowiązków osób zatrudnionych na stanowiskach należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • gotowość do pracy w systemie 4-ro brygadowym:
    • 2 dni pracy I zmiana / 2 dni pracy II zmiana / 3 dni pracy III zmiana / 2 dni wolne

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z możliwością nawiązania długofalowej współpracy z Klientem
  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią oraz dodatkiem za system 4-ro brygadowy
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • kartę sportową OK System
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • udział w programie Randstad PLUS (opieka medyczna, zniżki na zakupy etc.)
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • oferujemy legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji!

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA