ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. sprzedaży - Doradca techniczny

N-POL cutting tools;  jest jedną z wiodących firm na rynku krajowym i eksporterem narzędzi na cały świat. Dostarczamy narzędzia i prowadzimy serwis narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych, ALU i Kompozytów. Firma nasza powstała w 1994 roku. Produkowane przez nas narzędzia jak spiralne frezy VHM, profilowe nożyki HM znajdują odbiorców prawie na wszystkich kontynentach, Jesteśmy obecni na najważniejszych imprezach targowych na świecie.

Opis stanowiska:

  • Specjalista ds. Sprzedaży, Doradca techniczny
  • Dordadca techniczny - Dział obsługi klienta,
  • Wyjazdy do klientów,
  • Wprowadzanie nowego produktu na rynek,
  • Prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami.
  • Reprezentowanie firmy na targach krajowych i zagranicznych
  • Współpraca z działem sprzedzaży i produkcji,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta, marketingu
  • Doświadczenie w produktach technicznych, branża narzedziowa lub podobna
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na programach CRM
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office,
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków i punktualność.
  • Dobra skuteczność działania i zaangażowanie w pracą

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie stałe na umowe o pracą,
  • Stałą pracę w stabilnej firmie z ponad 20 letnią obecnością na rynku.
  • Bardzo dobre warunki wynagrodzenia oraz system premiowy.
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole.
  • Uczestnictwo w ciekawych imprezach targowych w Europie.

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA