ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO/Wentylacja/Ogrzewanie

Zawód: Inżynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Ciepło... cieplej... Reventon.

Jako wiodący producent nagrzewnic wodnych w Europie Reventon Group gwarantuje jakość, wydajność i niezawodność wszystkich dostępnych produktów. Działamy jasno, profesjonalnie i konkurencyjnie.

Opis stanowiska:

Reventon Group Sp. z o.o.

Wiodący producent nagrzewnic wodnych w Europie, dostarczający na rynek nowoczesne systemy rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych. Firma rozpoznawana w 31 krajach, na 3 kontynentach, występująca na międzynarodowych targach m.in. w Rosji, Niemczech, Włoszech i Francji

poszukuje w pełnym wymiarze do pracy na stanowisku:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wsparcie/ doradztwo techniczne dla Klientów;
  • Dobór urządzeń standardowych z oferty oraz proponowanie i uzgadnianie urządzeń w wykonaniu specjalnym;
  • Współpraca z Działem Konstrukcyjnym;
  • Monitorowanie i analiza rynku branży wentylacyjnej;
  • Przygotowywanie ofert.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynieria sanitarna, wentylacja i ogrzewanie lub pokrewne;
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;
  • Wysoka kultura osobista otwartość, rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja w skutecznym działaniu, kreatywność;
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Duża wiedza techniczna
  • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość narzędzi inżynierskich w tym oprogramowania do modelowania bryłowego np. AutoCad, Inventor, Creo, SolidWorks, umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretacja warunków technicznych i znajomość norm branżowych.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym;
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA