ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

KSIĘGOWY BIELSKO-BIAŁA - NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Firma
Stanowisko /
Forma zatrudnienia
Miejsce pracy /
Data dodania
Księgowa pilne!
zawód: księgowy rodzaj: umowa na okres próbny
dekretacja i księgowanie faktur sprzedażowych i zakupowych; nadzór nad dokumentacją; uzgadnianie sald; czynności związane z kontrolą zobowiązań i należności; prowadzenie kasy;
Bielsko-Biała
2017-08-18
Księgowa do biura rachunkowego
zawód: księgowy rodzaj: praca dodatkowa
Biuro rachunkowe ( rejon Wapiennica ) zatrudni księgową do samodzielnego prowadzenia księgowości naszych klientówOpis stanowiska: prowadzenie ewidencji podatkowych: kpir, ryczałt, sporządzanie deklaracji ...
2017-08-18
PRACA DLA STUDENTÓW
zawód: księgowy rodzaj: umowa zlecenia
Opis stanowiska : prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,  przygotowanie deklaracji podatkowych, okresowe sporządzanie sprawozdań statystycznych.
2017-08-17
Księgowa
zawód: księgowy rodzaj: praca stała
Poszukujemy księgowej/go z doświadczeniem do pracy w Biurze Rachunkowym w Bielsku-Białej. Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: - księgowanie dokumentów zakupowych i ...
2017-08-07
POWIADOM MNIE O PODOBNYCH OFERTACH