NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

MECHANIK BIELSKO-BIAŁA - NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Firma
Stanowisko /
Forma zatrudnienia
Miejsce pracy /
Data dodania
Mechanik
zawód: mechanik rodzaj: praca stała
Firma Fitness Club 24 Sp. z o.o. zajmująca się wyposażeniem siłowni w sprzęt nowy i używany, w związku z dynamicznym rozwojem ...
Bielsko-Biała
2017-12-18
Mechanik / Elektromechanik
zawód: mechanik rodzaj: umowa o pracę
W związku z dynamicznym rozwojem Wielomarkowego Autoryzowanego Dealera Samochodów Auto-Gazda Group poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik / Elektromechanik Miejsce pracy: Bielsko-Biała Region: ...
Bielsko-Biała
2017-12-18
Mechanik samochodowy
zawód: mechanik rodzaj: praca stała
Firma ASC Auto System Complex zatrudni Mechanika samochodowego.
Bielsko-Biała
2017-11-30
Pracownik Działu Utrzymania Ruchu
zawód: mechanik rodzaj: praca stała
utrzymanie parku maszynowego w ruchu, przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń powstałych podczas eksploatacji wraz z wymianą zużytych części oraz regulacją i ...
Bielsko-Biała
2017-12-13
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
zawód: mechanik rodzaj: umowa o pracę
wykonywanie napraw urządzeń i maszyn na terenie hali oraz okresowych przeglądów (w tym również wykonywanie przezbrojeń maszyn i prac konserwacyjnych ...
Bielsko-Biała
2017-12-07
Elektromechanik / Mechanik / Konstruktor maszyn i urządzeń przemysłowych
zawód: mechanik rodzaj: praca stała
Firma Agencja Pracy Tymczasowejnr 9866 "Wiedza"  w Bielsku-Białej zatrudni elektromechanika maszyn i urządzeń przemysłowych. 
Bielsko-Biała
2017-12-06
POWIADOM MNIE O PODOBNYCH OFERTACH

Mechanik w Bielsku-Białej – czym charakteryzuje się dobry specjalista?

Mechanicy stanowią grupę zawodową, która w dobie niesamowitego postępu technologicznego jest poszukiwana na rynku pracy i może liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. Samochody stają się coraz bardziej zaawansowane, a maszyny w zakładach pracy potrzebują regularnych napraw. Jak wygląda rynek pracy dla mechaników w Bielsku-Białej? Czego od kandydatów oczekują pracodawcy? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego poradnika!

Jakie kryteria powinien spełniać mechanik?

Dzięki znajdującym się na terenie Bielska-Białej przedsiębiorstwom miasto może zaoferować mechanikom bardzo atrakcyjne warunki oraz wiele ofert pracy. Szczególnym powodzeniem cieszą się mechanicy samochodowi oraz specjaliści zajmujący się naprawą i konserwacją modułów elektrycznych i maszyn w zakładach produkcyjnych. Kandydat powinien przede wszystkim doskonale znać budowę serwisowanych maszyn lub urządzeń, umieć analizować schematy elektryczne i czytać dokumentację techniczną, posiadać uprawnienia SEP, a często także techniczne wykształcenie ze specjalizacją elektryka lub mechanika. Pracodawcy zwracają uwagę na doświadczenie kandydatów – osoby początkujące muszą liczyć się z niższymi zarobkami. Wiele zakładów pracy wymaga od mechaników uprawnień do kierowania wózkami widłowymi lub podestami samojezdnymi używanymi w dużych halach.

Gdzie znajdzie pracę mechanik?

Bielsko-Biała jest znana z przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji części samochodowych. Przez wiele lat na terenie miasta istniała fabryka Fiat Auto Poland, a obecnie prężnie działa FCA Powertrain Poland, która zajmuje się produkcją jednostek napędowych. W mieście działa też firma Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko specjalizująca się w produkcji zawieszeń i amortyzatorów. Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. poszukują osób do usuwania skutków awarii i zapewniania ciągłości produkcyjnej. Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny i ubezpieczenia grupowe.
Z kolei elektromechanika poszukiwała firma Cooper Standard Polska specjalizująca się w produkcji uszczelnień do karoserii samochodowych. Przedsiębiorstwo chciało zatrudnić pracownika do wykonywania przeglądów urządzeń i maszyn, a także do wdrażania nowych rozwiązań z zakresu elektryki i mechaniki.

Zarobki mechaników

Wysokość wynagrodzeń mechaników samochodowych zaczyna się od 2200 PLN brutto, a przeciętna pensja oscyluje wokół 3500 PLN. Zarobki przedstawicieli tego zawodu w dużej mierze zależą od umiejętności oraz zakresu wykonywanej pracy – inne wynagrodzenie będzie otrzymywał elektromechanik, a inne mechanik maszyn. Na najwyższą pensję mogą liczyć specjaliści, którzy serwisują linie technologiczne i weryfikują sprawność aparatury elektrycznej – zarabiają oni nawet 4000-5000 PLN miesięcznie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017