NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

MONTER BIELSKO-BIAŁA - NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Firma
Stanowisko /
Forma zatrudnienia
Miejsce pracy /
Data dodania
Monter
zawód: monter rodzaj: praca stała profil firmy
Obsługa urządzeń montażowych oraz należyte raportowanie wykonanej produkcji Wykonywanie codziennej konserwacji maszyn, używanych  narzędzi i przyborów zgodnie z obowiązującymi instrukcjami Należyte zabezpieczenie i ...
Bielsko-Biała
2017-11-21
Monter
zawód: monter rodzaj: praca tymczasowa
praca przy linii produkcyjnej, montaż elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy.
Bielsko-Biała
2017-11-21
Monter mebli
zawód: monter rodzaj: praca stała
Firma działająca w branży meblowej oferuje stałe zatrudnienie na stanowisku montera mebli- stołów i krzeseł. Lokalizacja Bielsko-Biała - Lipnik.
Bielsko-Biała
2017-11-20
Monter- praca dla mężczyzn
zawód: monter rodzaj: inna
Do obowiązków pracownika na stanowisku montera należy: - praca przy linii produkcyjnej,- montaż elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych,- obsługa maszyn produkcyjnych,- ...
Bielsko-Biała
2017-11-16
II zmiany, pn-pt/produkcja- bez nocek i bez weekendów
zawód: monter rodzaj: umowa o pracę
montaż elementów dla branży AGD, praca w systemie dwuzmianowym, praca od poniedziałku do piątku, siedząca.
Bielsko-Biała
2017-11-15
Monter dźwigów/ wind
zawód: monter rodzaj: praca stała
montaż urządzeń dźwigowych montaż wciągarek montaż suwnic
Bielsko-Biała
2017-11-13
Monter/ka- II zmiany
zawód: monter rodzaj: umowa o pracę
montaż drobnych elementów dla branży AGD, praca w systemie dwuzmianowym, praca od poniedziałku do piątku, siedząca.
Bielsko-Biała
2017-11-13
Monter opraw oświetleniowych
zawód: monter rodzaj: umowa o pracę
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Monter opraw oświetleniowych montowanie z poszczególnych elementów sprzętu oświetleniowego
Bielsko-Biała
2017-11-10
Montaż- 2 zmiany- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
zawód: monter rodzaj: praca tymczasowa
montaż drobnych elementów, praca w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku, siedząca.
Bielsko-Biała
2017-11-08
POWIADOM MNIE O PODOBNYCH OFERTACH

Monter w Bielsku-Białej – zarobki i oczekiwania pracodawców

Na terenie Bielskiego Okręgu Przemysłowego funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, w których zatrudnienie może znaleźć doświadczony i wykwalifikowany monter. Bielsko-Biała oferuje specjalistom nie tylko dużo propozycji zatrudnienia, ale także atrakcyjne zarobki. Szukasz pracy? Chcesz zmienić branżę? Sprawdź nasz poradnik!

Wymagania pracodawców
Monterzy należą do bardzo zróżnicowanej grupy zawodowej, wśród której wyróżnić można monterów konstrukcji stalowych, drewnianych, specjalistów, pracujących w branży automotive i wielu innych. Niezależnie od specjalizacji oraz zakresu wykonywanych obowiązków, monter musi liczyć się z koniecznością pracy na 3-zmiany – wymaga tego większość pracodawców, zamieszczających ogłoszenia w lokalnych portalach lub urzędzie pracy. Przedsiębiorstwa chętnie zatrudniają także osoby, znające rysunek techniczny i umiejące pracować z dokumentacją techniczną. Wyższe wykształcenie nie jest wymagane – zazwyczaj wystarczy zasadnicze zawodowe lub średnie. W Bielsku-Białej i okolicach bardzo dynamicznie rozwija się sektor automotive – dlatego dodatkowym atutem jest znajomość branży samochodowej lub posiadanie praktyki w warsztacie. Dla takich osób dostępna jest dobrze płatna i pełna wyzwań praca.

Bielsko-Biała – gdzie można znaleźć zatrudnienie?
Montera konstrukcji drewnianych poszukiwała w Bielsku-Białej firma Fabryka Domów, która oferowała stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Przedsiębiorstwo było także otwarte na pracowników zza wschodniej granicy, co wyraźnie zaznaczyło w ogłoszeniu zamieszczonym na lokalnym portalu. Pracodawca zapewniał kandydatom atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2200-3500 PLN brutto miesięcznie, uzależnione od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego. Z kolei montera wiązek elektrycznych poszukiwała międzynarodowa agencja pracy tymczasowej – Gi Group, która dla swojego klienta z terenu Bielska-Białej poszukiwała pracownika do wykonywania prostych prac manualnych, pakowania oraz kontroli jakości elementów. Od kandydatów na to stanowisko wymagano przede wszystkim doświadczenia w pracy na dziale produkcji, gotowości do podjęcia zatrudnienia w systemie 2-zmianowym, a także odpowiednich cech charakteru – uczciwości, sumienności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki. Dodatkowym atutem było także doświadczenie w lutowaniu. Pracodawca gwarantował umowę o pracę tymczasową, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe profity (możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego).

Jakie zarobki może osiągnąć monter w Bielsku-Białej?
Wynagrodzenie monterów zależy przede wszystkim od zakresu ich obowiązków – w przypadku monterów konstrukcji stalowych pensja może sięgać nawet 3000-4000 PLN brutto miesięcznie, a niższe wynagrodzenie otrzymują osoby, pracujące w lokalnych przedsiębiorstwach produkcyjnych przy tzw. taśmie. Zarobki montera, zajmującego się prostymi pracami manualnymi oraz kontrolą jakości, zaczynają się od 2000 PLN miesięcznie.

POLECANY PRACODAWCA

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017